Windykacja należności
Windykacja należności
Zostaw swój nr telefonu,
skontaktujemy się z Tobą

Wywiad gospodarczy

Po co mi ten wywiad?

 

Odwiedziłeś tę zakładkę i czytasz ten tekst, a to oznacza, że chcesz się rozwijać. Wiem, że domyślasz się już co Ci w tym pomoże. Żeby rozwijać się w biznesie, niezbędnym będzie utrzymanie płynności finansowej, a to znaczy, że należy nawiązywać współpracę tylko z uczciwymi i solidnymi kontrahentami, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o terminowe płatności. Dlatego przed rozpoczęciem współpracy z wybraną firmą należy przeprowadzić wywiad gospodarczy na jej temat. Pomoże Ci to wykryć nie tylko bankrutów czy oszustów, ale również przedsiębiorstwa z problemami finansowymi oraz takie, które celowo opóźniają płatności. Dzięki temu unikniesz nerwów, obaw i zatorów płatniczych, które uniemożliwiają Ci dołączenie do grona największych przedsiębiorców i zarabianie naprawdę dużych pieniędzy.

 

Co konkretnie otrzymam? 

 

Otrzymasz raport z przeprowadzonych czynności.

Czynności wywiadowcze obejmują m.in. ustalenie danych kluczowych kontrahentów, identyfikację partnerów strategicznych, monitoring udziału w przetargach i zamówieniach publicznych, ustalenie powiązań kapitałowych,  wywiad środowiskowy oraz określenie ewentualnego zadłużenia dziś i w przeszłości.

 

Wszelkie czynności wywiadowcze podejmowane przez naszych wykfalifikowanych specjalistów dokonywane są z zachowaniem pełnej dyskrecji.

 

Skoro jesteś po lekturze i zdałeś sobie sprawę z ogromnej siły tego narzędzia, zdaję sobie sprawę, że chciałbyś się dowiedzieć jak możesz wdrożyć je do swojej firmy. Zgadzam się z Tobą i dlatego pod tekstem umieszczam formularz kontaktowy oraz numer telefonu, dzięki którym jeszcze dziś masz szansę na jego uruchomienie. 

 

 Współpraca z najlepszymi – wywiad gospodarczy sprawia, że nie tracisz płynności finansowej i śpisz spokojnie, ponieważ unikasz nieuczciwych kontrahentów.   Bezpieczeństwo – sprawdź kontrahenta i podejmuj pewne i korzystne dla Ciebie decyzje biznesowe, dzięki czemu Twoja firma nie padnie ofiarą oszusta   Nie tracisz kapitału – gdy kontrahent nie płaci, poznaj jego sytuacje finansową, możesz wtedy podjąć odpowiednie kroki windykacyjne i nie stracić gotówki
Opisz nam swój problem, a my przedstawimy Ci rozwiązanie
Dane Firmy
www.hadynski.pl
Wykonanie strony WWW - Devilart