Windykacja należności
Windykacja należności
Zostaw swój nr telefonu,
skontaktujemy się z Tobą

Windykacja polubowna

Prowadzimy windykacją krajową i międzynarodową.

 

Czy wiesz, że...

 

aż 3/4 polskich przedsiębiorców nie decyduje się na współpracę z firmą windykacyjną przy odzyskiwaniu długów? Nie robią tego między innymi z obawy przed kosztami, jakie mogą wiązać się z tym wiązać.
 
Wiesz dlaczego to błąd? Już wyjaśniam.
Obawy o koszty są niepotrzebne, ponieważ 2013 roku nastąpiły zmiany w przepisach,  dzięki którym wierzyciel może zażądać od dłużnika zapłaty należności głównej i odsetek, a także wynagrodzenia prowizyjnego, czyli wynagrodzenia firmy windykacyjnej, a to oznacza, że kosztem windykacji obciążony zostaje dłużnik, a Ty cieszysz się odzyskanymi środkami.
 
 Czym jest windykacja polubowna 


To szereg czynności zmierzających do szybkiego odzyskania należności od dłużnika, podejmowanych przez naszych prawników i negocjatorów, w oparciu o ich wieloletnią wiedzę i doświadczenie.
Czynności te cechuje ich skuteczność oraz różnorodność, bowiem tylko doświadczony windykator wie kiedy i z jakiego narzędzia windykacyjnego skorzystać, aby w krótkim czasie skutecznie wyegzekwować Twoje należności.
 

 Jak działamy? 


Dysponujemy wszelkimi dostępnymi na rynku narzędziami do skutecznej windykacji, dzięki czemu radzimy sobie z każdym dłużnikiem i w każdej sytuacji. Ponadto korzystamy z innowacyjnych technik własnych w zakresie odzyskiwania należności.


Nieszablonowość i indywidualne podejście do każdej sprawy gwarantuje najwyższą skuteczność, dzięki czemu negocjatorzy Hadyński Inkaso mogą się pochwalić najlepszymi wynikami finansowymi.


Nie prowadzimy windykacji masowej w zakresie obsługi banków oraz innych instytucji masowych. Nasze działania skupiamy przede wszystkim na sektor gospodarczy, co gwarantuje Ci, że Twoja sprawa nie zniknie w gąszczu setek innych zleceń. W Hadyński Inkaso każdą sprawę poddajemy analizie i przedstawiamy realną prognozę w zakresie szans na powodzenia windykacji. Nie obiecujemy niemożliwego, gdyż wiemy, że dla przedsiębiorcy najważniejsza jest rzetelna informacja. Rzetelność świadczy o profesjonalizmie, a profesjonalizm w obsłudze wierzytelności stanowi fundamenty naszej firmy, dzięki czemu możesz być spokojny o swoje finanse.

 

Co możemy Ci zagwarantować?


Z pewnością pełne zaangażowanie w obsługa wierzytelności Twojej firmy. Z łatwością dostrzeżesz poprawę w przedmiocie terminowych płatności.


Hadyński Inkaso to nie tylko windykacja należności, dbamy również o to by Twoi kontrahenci nie pozwalali sobie na opóźnienia już na etapie pierwotnego terminu płatności.


Pomożemy Ci odzyskać czas na rozwój firmy i komfort prowadzenia jej bez obaw o brak środków na koncie, a wolnego czasu nie spędzisz na spekulowaniu czy zapłaci w terminie, czy też nie – w efekcie czego zaczniesz zarabiać więcej, a wolny czas będzie czasem na odpoczynek i realizacje swoich planów.


Należy również pamiętać, że zgodnie z polski prawem, kosztem windykacji należności możesz w całości obciążyć dłużnika. Zajmiemy się tym w Twoim imieniu.


Korzyści w punktach:

 

  • oszczędzasz swój czas,
  • nie rozpraszasz energii na wyczerpujące czynności windykacyjne,
  • zajmujesz się prowadzeniem działalności gospodarczej i rozwijasz firmę,
  • nie angażujesz pracowników handlowych do specjalistycznych działań windykacyjnych,
  • podnosisz prestiż firmy korzystając z usług profesjonalnej firmy windykacyjnej
  • korzystasz z doświadczenia i specjalizacji firmy zewnętrznej .
  • otrzymujesz pisemny raport, w którym zawarta będzie realna ocena możliwości spłaty zadłużenia przez dłużnika,
  • wypracujemy korzystne porozumienie z dłużnikiem i zabezpieczymy spłatę należności.
  • redukujesz koszty własne(pracownicy, korespondencja, wyjazdy)
  • finalnie nie płacisz za windykację - zgodnie z ustawą koszt windykacji pokrywa dłużnik

 

>>> Chcę skorzystać z windykacji <<<

 

 

 

Opisz nam swój problem, a my przedstawimy Ci rozwiązanie
Dane Firmy
www.hadynski.pl
Wykonanie strony WWW - Devilart