Windykacja należności
Windykacja należności
Zostaw swój nr telefonu,
skontaktujemy się z Tobą

Pieczęć prewencyjna

 
Skuteczna prewencja
 
Pieczęć prewencyjna wspomaga dyscyplinowanie kontrahentów do terminowego regulowania zobowiązań.
 
Jeśli chcesz skłonić swoich kontrahentów do terminowego regulowania płatności – pieczęć prewencyjna będzie idealnym rozwiązaniem. Dlaczego? Pieczęć prewencyjna jest jednym z najtańszych oraz najskuteczniejszych narzędzi windykacyjnych pozwalających nie dopuścić do opóźnień w płatnościach.
 
Czym jest pieczęć prewencyjna?
 
Pieczęć prewencyjna to informacja umieszczana na dokumentach, informująca o tym, że w przypadku gdy Twój kontrahent nie dokona terminowej płatności, sprawa zostanie przekazana do profesjonalnej kancelarii windykacyjnej. Zastosowany czerwony kolor czcionki  pieczęci prewencyjnej podkreśla ważność tego znaku wśród innych pieczęci zastosowanych na dokumentach.
 
 
Można powiedzieć, że zastosowanie pieczęci windykacyjnej jest sygnałem ostrzegawczym przed podejmowaniem jakichkolwiek prób zlekceważenia, zaniechania, lub zamierzonego odwlekania terminu płatności przez wszystkie podmioty, prowadzące z Państwem współpracę.
 
                                         
Korzyści
 
Dzięki pieczęci umieszczonej na fakturach, zauważysz szybsze wpływy na konto z tytułu faktur, a kontrahent otrzyma jasną informację, że nie tolerujesz opóźnień w płatnościach.
 
Umieszczenie na swoich dokumentach pieczęci prewencyjnej, nie tylko poprawi płynność finansową Twojej firmy, jej stosowanie podniesie istotnie prestiż Twojego przedsiębiorstwa, podkreślając, że Twoja firma jest poważnym podmiotem gospodarczym, który korzysta z usług profesjonalistów.
 
Korzyści płynące ze stosowania pieczęci:
 
  • Tanio i skutecznie poprawia płynność finansową i zapobiega powstawaniu zaległości w płatnościach Twoich kontrahentów 
  • Stanowi prosty i jasny komunikat, że nie tolerujesz opóźnień w płatnościach
  • Na ogół, pieczęć prewencyjna wywołuje natychmiastowy odzew dłużnika na wystosowane wezwanie do zapłaty, dzięki czemu nie musisz zlecać sprawy do windykacji i martwić się o koszty
  • Chroni przed lekceważeniem przez kontrahentów z góry ustalonych płatności
  • Wzmacnia wizerunek firmy, jako podmiotu powierzającego swych wierzytelności w pełni profesjonalnej firmie
 
Korzystanie z pieczęci prewencyjnej dodatkowa uprawnia Cię do korzystania z rabatu na usługi windykacyjne świadczone przez naszą firmę.
 
 

 

 

 

Opisz nam swój problem, a my przedstawimy Ci rozwiązanie
Dane Firmy
www.hadynski.pl
Wykonanie strony WWW - Devilart