Windykacja należności
Windykacja należności
Zostaw swój nr telefonu,
skontaktujemy się z Tobą

Monitoring należności

Usługa monitoringu należności umożliwia Ci kontrolę nad terminowością spłaty należności Twoich kontrahentów.

 

Każdy z nas ma prawo zapomnieć o jakiejś płatności, dlatego warto przypomnieć kontrahentowi o płatnościach, by nie zdążył przeznaczyć środków na inny cel.

 
Przypomnimy Twoim kontrahentom zarówno o nadchodzącym jak i zapadłym terminie płatności. Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się o swoje pieniądze.
 
Jeżeli, mimo przypomnienia oraz upomnienia, Twój kontrahent nie ureguluje należności – będzie to  sygnał, że sprawa wymaga bardziej zdecydowanych działań – o czym niezwłocznie Cię poinformujemy. Pozwoli Ci to w porę podjąć odpowiednie kroki i nie dopuścić do zaległości.
 
W ramach monitoringu należności: 
 
  • Wysyłamy bezpłatnego wezwania do zapłaty
  • Ustalamy przyczyny opóźnienia w spłacie należności
  • Doprowadzamy do terminowego regulowania zobowiązań
  • Przypominamy o zbliżających się okresach płatności.
  • Wykrywamy opornych dłużników i wskazujemy dalszy sposób działania

 

Monitoring należności spełnia podstawową, obok pieczęci prewencyjnej, funkcję prewencyjną. Pozwala ona bowiem wykryć opóźnienie w płatnościach już na samym początku, a tym samym zabezpieczyć się przed ryzykiem poniesienia strat finansowych.

 

Wysoka skuteczność - podjęcie czynności na tak wczesnym etapie gwarantuje najwyższą skuteczność.   Komfort pracy -  dzięki tej usłudze zapomnisz o pilnowaniu terminów płatności i w 100% zajmiesz się główną działalnością, dzięki czemu zyskasz więcej czasu na rozwój.   7 dni za darmo -  w ramach usługi monitoring należności za pierwsze 7 dni zapłacisz 0 zł – później Ty zdecydujesz co dalej.

 

Opisz nam swój problem, a my przedstawimy Ci rozwiązanie
Dane Firmy
www.hadynski.pl
Wykonanie strony WWW - Devilart